Aktuality
PF 2018

Vážení klienti,
blíží se čas Vánoc, období rodinné pohody a zklidnění. Podobně v ARLETĚ nabízíme v pátek 22.12.2017 poslední konzultace s klienty a dokončíme transfery embryí některým z vás "pod stromeček". V novém roce se na Vás budeme těšit od úterý 2. ledna.
Příchod nového roku není jen zákonitostí přírody, musí být přípravou i na nové výzvy. Nechte se překvapit, co jsme pro Vás na příští rok připravili. Děkujeme Vám za Vaši projevenou důvěru v letošním roce, přejeme klidné prožití vánočních svátků a ještě více zdraví a štěstí ve Vašich rodinách v roce přicházejícím.
MUDr. Jiří Doležal a tým ARLETA

11.12.2017
Dovolená

Oznamujeme Vám, že v termínu od 21.7. do 6.8. 2017, má naše centrum dovolenou. V případě obtíží se, prosíme, obracejte na příslušná spádová zdravotnická zařízení. Pokud budete mít nejasnosti ve stimulační léčbě, své dotazy směřujte nejlépe e-mailem na adresu: ivfcoordinator@arleta.cz. Budeme se na Vás těšit se na vás opět 7.8.2017.

17.05.2017
Nové podmínky pro dárkyně

Uvažujete o darování vajíček?
- Dáte neplodným párům šanci mít zdravé dítě
- Získáte komplexní informace o svém zdravotním stavu vč. genetických testů
- Kompenzace nákladů spojených s darováním ve výši až 25 000 Kč
- Anonymita a profesionální přístup
Více informací na tel. 603 863 653 nebo e-mailu ivfcoordinator@arleta.cz

25.01.2017

Vážení klienti,  
blíží se čas Vánoc, období rodinné pohody a zklidnění. Podobně v ARLETĚ nabízíme v pátek 22.12.2017 poslední konzultace s klienty a dokončíme transfery embryí některým z vás "pod stromeček". V novém roce se na Vás budeme těšit od úterý 2. ledna. Příchod nového roku není jen zákonitostí přírody, musí být přípravou i na nové výzvy.  Nechte se překvapit, co jsme pro Vás na příští rok připravili.  
Děkujeme Vám za Vaši projevenou důvěru v letošním roce, přejeme klidné prožití vánočních svátků a ještě více zdraví a štěstí ve Vašich rodinách v roce přicházejícím. 
MUDr. Jiří Doležal a tým ARLETA 

11.12.2017
detail
DOVOLENÁ

Oznamujeme Vám, že v týdnech od 25.7. do 5.8. 2016, má naše centrum dovolenou. V případě obtíží se, prosíme, obracejte na příslušná spádová zdravotnická zařízení. Pokud budete mít nejasnosti ve stimulační léčbě, své dotazy směřujte nejlépe e-mailem na adresu: iva.dolezalova@arleta.cz. Těšíme se na vás opět 8.8.2016.

26.07.2016
BALÓNKOVÉ NEBE 2016

DOVOLUJEME SI VÁS INFORMOVAT, ŽE V TOMTO ROCE SE NAŠE SPOLEČNÁ AKCE „ BALÓNKOVÉ NEBE“ Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NEKONÁ. DALŠÍ JIŽ 9. TRADIČNÍ SETKÁNÍ PLÁNUJEME NA ČERVEN 2017. O PŘESNÉM TERMÍNU VÁS BUDEME S PŘEDSTIHEM INFORMOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

21.04.2016

z krve MATKY pro časné  odhalení poruchy chromozómů  PLODU již v 10. týdnu těhotenství...

14.01.2016
detail

Pro naše pracoviště hledáme v současné době nové kolegy na pozice...

22.07.2015
detail
PF 2015

Vážení klienti,
děkujeme Vám za Vaši projevenou důvěru v letošním roce a přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků, štěstí, zdraví v novém roce. V Arletě jsme pro vás do 19.12.2014, mezi svátky 29.-30.12.2014 a poté se na Vás budeme těšit od 2.1.2015 vždy v pracovních dnech.

17.12.2014

Aktuálně jsme zakoupili ultrazvukový přístroj nové generace Accuvix A30...

16.08.2014
detail

Úvodní slovo vedoucího lékaře


Vážení návštěvníci našich stránek,


narození dítěte je přirozeným přáním lidí na celém světě a patří zcela k základům lidské existence. Pokud se domníváte, že je Vám tento zázrak přírody upírán, jste na správné adrese. Váš vztah není v krizi , pouze je prověřována jeho stabilita. Stovky a tisíce lidí před Vámi se ocitly ve stejné situaci a byli úspěšní – proč byste to nezkusili také? Víme, že potřebujete, aby Vám někdo podal pomocnou ruku a zbavil Vás strachu z trvalé bezdětnosti. Pokud však o léčbě nejste přesvědčeni, nenechte se nikým nutit. I Vy, kteří se z jakéhokoliv důvodu pro dítě nerozhodnete, můžete naplnit svůj život jinak a zůstat šťastni.


Náš tým si předsevzal všestranně pomáhat všem, kteří nás s pochybností o své plodnosti osloví. A není Vás málo. V České republice tento problém řeší každá sedmá dvojice. Díky reprodukční medicíně pomáháme dnes i tam, kde příroda prakticky nemá šanci. Uvědomte si však , že nejsme ani nemůžeme být stoprocentně úspěšní. Úspěch pro nás však neznamená pouze vysoké procento pozitivních testů po embryotransferu, ale hlavně Vaši spokojenost po celou dobu našeho setkávání. Naše Centrum v Kostelci nad Orlicí je ideálním prostředím, kde jsme vytvořili  zdravé, vzájemně respektující vztahy s našimi klienty a  zcela individuální přístup podle potřeb i přání. Zejména tak chceme pomáhat těm, kteří byli dosud jinde v léčbě neúspěšní. Společným cílem našeho sehraného týmu zahrnující gynekology, embryology, ultrazvukové specialisty, anesteziology, genetika a androloga je šťastné narození zdravého dítěte. Nechceme však v žádném případě přírodu nahrazovat specializovanou léčbou tam, kde lze pouze odstranit skutečnou příčinu neúspěšného početí, takže Vás prosíme o trpělivost. Našim pracovním mottem je proto: " Tak hodně, kolik je nutné, tak málo kolik je možné" Vždytˇmnozí z Vás úspěšně dosáhnou těhotenství bezprostředně po první návštěvě našeho centra, což dokazuje, jako roli zde hraje psychika. Možná se obáváte negativních duševních i tělesných vjemů, které každou léčbu doprovázejí. Budeme Vás odborně vést tak, abyste na své cestě za dítětem obstáli . Jsme schopni Vám nabídnout možnost, abyste nahlédli pod pokličku práce embryologů a byli tak po celou dobu léčby  spojeni s naší embryologickou  laboratoří. Snažíme se usilovně každý den  o to, aby se naše práce  nestala rutinou, byla po všech stránkách maximálně erudovaná, bezpečná a kvalitní. Otevřeně s námi hovořte a sdělujte nám všechny Vaše pocity. Budeme Vám naslouchat, trpělivě odpovídat na Vaše otázky a následně navrhovat řešení. Současně se tak každý den i díky Vám stáváme lepšími a úspěšnějšími. Těšíme se na osobní setkání s Vámi.

Můžete nezávazně využít možnosti našich pravidelných Podvečerů v ARLETĚ pořádané pravidelně každé první pondělí v měsíci, kde Vás seznámíme s tím, jaké jsou možnosti reprodukční medicíny, jaké jsou naše přístupy ke klientům a jaké jsme vytvořili pro Vás prostředí, kde se můžeme po dobu odborné péče setkávat.


A že ta oboustranná snaha stojí za to, pochopíte zejména při příchodu na každoroční setkání nazvané Balónkové nebe s ARLETOU s Vašimi ratolestmi. Z těchto zážitků pak čerpáme pozitivní energii pro další práci a ověřujeme si tak  smysluplnosti našeho konání.


MUDr. Jiří Doležal a tým ARLETA.