Aktuality
Dovolená

Oznamujeme Vám, že v termínu od 21.7. do 6.8. 2017, má naše centrum dovolenou. V případě obtíží se, prosíme, obracejte na příslušná spádová zdravotnická zařízení. Pokud budete mít nejasnosti ve stimulační léčbě, své dotazy směřujte nejlépe e-mailem na adresu: ivfcoordinator@arleta.cz. Budeme se na Vás těšit se na vás opět 7.8.2017.

17.05.2017
Nové podmínky pro dárkyně

Uvažujete o darování vajíček?
- Dáte neplodným párům šanci mít zdravé dítě
- Získáte komplexní informace o svém zdravotním stavu vč. genetických testů
- Kompenzace nákladů spojených s darováním ve výši až 25 000 Kč
- Anonymita a profesionální přístup
Více informací na tel. 603 863 653 nebo e-mailu ivfcoordinator@arleta.cz

25.01.2017

Vážení klienti,  
blíží se čas Vánoc, období rodinné pohody a zklidnění. Podobně v ARLETĚ nabízíme ve čtvrtek 22.12.2016 poslední konzultace s klienty a dokončíme transfery embryí některým z vás "pod stromeček". Mezi svátky budeme pracovat pouze 28.12.2016 celý den.   
Příchod nového roku není jen zákonitostí přírody, musí být přípravou i na nové výzvy.  Nechte se překvapit, co jsme pro Vás na příští rok připravili.  
Děkujeme Vám za Vaši projevenou důvěru v letošním roce, přejeme klidné prožití vánočních svátků a ještě více zdraví a štěstí ve Vašich rodinách v roce přicházejícím. 
MUDr. Jiří Doležal a tým ARLETA 

21.12.2016
detail
DOVOLENÁ

Oznamujeme Vám, že v týdnech od 25.7. do 5.8. 2016, má naše centrum dovolenou. V případě obtíží se, prosíme, obracejte na příslušná spádová zdravotnická zařízení. Pokud budete mít nejasnosti ve stimulační léčbě, své dotazy směřujte nejlépe e-mailem na adresu: iva.dolezalova@arleta.cz. Těšíme se na vás opět 8.8.2016.

26.07.2016
BALÓNKOVÉ NEBE 2016

DOVOLUJEME SI VÁS INFORMOVAT, ŽE V TOMTO ROCE SE NAŠE SPOLEČNÁ AKCE „ BALÓNKOVÉ NEBE“ Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NEKONÁ. DALŠÍ JIŽ 9. TRADIČNÍ SETKÁNÍ PLÁNUJEME NA ČERVEN 2017. O PŘESNÉM TERMÍNU VÁS BUDEME S PŘEDSTIHEM INFORMOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

21.04.2016

z krve MATKY pro časné  odhalení poruchy chromozómů  PLODU již v 10. týdnu těhotenství...

14.01.2016
detail

Pro naše pracoviště hledáme v současné době nové kolegy na pozice...

22.07.2015
detail
PF 2015

Vážení klienti,
děkujeme Vám za Vaši projevenou důvěru v letošním roce a přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků, štěstí, zdraví v novém roce. V Arletě jsme pro vás do 19.12.2014, mezi svátky 29.-30.12.2014 a poté se na Vás budeme těšit od 2.1.2015 vždy v pracovních dnech.

17.12.2014

Aktuálně jsme zakoupili ultrazvukový přístroj nové generace Accuvix A30...

16.08.2014
detail
VYŠETŘENÍ SPERMIOGRAMU ZDARMA

Od 18.6. 2014 do 28.6.2014 v rámci měsíce reprodukčního zdraví nabízíme vyšetření plodnosti mužů – spermiogram zdarma všem zájemcům.
Telefonní kontakt na objednání: 494 323 420, 494 322 082

18.06.2014

Úvodní slovo vedoucího lékaře


Vážení návštěvníci našich stránek,


narození dítěte je přirozeným přáním lidí na celém světě a patří zcela k základům lidské existence. Pokud se domníváte, že je Vám tento zázrak přírody upírán, jste na správné adrese. Váš vztah není v krizi , pouze je prověřována jeho stabilita. Stovky a tisíce lidí před Vámi se ocitly ve stejné situaci a byli úspěšní – proč byste to nezkusili také? Víme, že potřebujete, aby Vám někdo podal pomocnou ruku a zbavil Vás strachu z trvalé bezdětnosti. Pokud však o léčbě nejste přesvědčeni, nenechte se nikým nutit. I Vy, kteří se z jakéhokoliv důvodu pro dítě nerozhodnete, můžete naplnit svůj život jinak a zůstat šťastni.


Náš tým si předsevzal všestranně pomáhat všem, kteří nás s pochybností o své plodnosti osloví. A není Vás málo. V České republice tento problém řeší každá sedmá dvojice. Díky reprodukční medicíně pomáháme dnes i tam, kde příroda prakticky nemá šanci. Uvědomte si však , že nejsme ani nemůžeme být stoprocentně úspěšní. Úspěch pro nás však neznamená pouze vysoké procento pozitivních testů po embryotransferu, ale hlavně Vaši spokojenost po celou dobu našeho setkávání. Naše Centrum v Kostelci nad Orlicí je ideálním prostředím, kde jsme vytvořili  zdravé, vzájemně respektující vztahy s našimi klienty a  zcela individuální přístup podle potřeb i přání. Zejména tak chceme pomáhat těm, kteří byli dosud jinde v léčbě neúspěšní. Společným cílem našeho sehraného týmu zahrnující gynekology, embryology, ultrazvukové specialisty, anesteziology, genetika a androloga je šťastné narození zdravého dítěte. Nechceme však v žádném případě přírodu nahrazovat specializovanou léčbou tam, kde lze pouze odstranit skutečnou příčinu neúspěšného početí, takže Vás prosíme o trpělivost. Našim pracovním mottem je proto: " Tak hodně, kolik je nutné, tak málo kolik je možné" Vždytˇmnozí z Vás úspěšně dosáhnou těhotenství bezprostředně po první návštěvě našeho centra, což dokazuje, jako roli zde hraje psychika. Možná se obáváte negativních duševních i tělesných vjemů, které každou léčbu doprovázejí. Budeme Vás odborně vést tak, abyste na své cestě za dítětem obstáli . Jsme schopni Vám nabídnout možnost, abyste nahlédli pod pokličku práce embryologů a byli tak po celou dobu léčby  spojeni s naší embryologickou  laboratoří. Snažíme se usilovně každý den  o to, aby se naše práce  nestala rutinou, byla po všech stránkách maximálně erudovaná, bezpečná a kvalitní. Otevřeně s námi hovořte a sdělujte nám všechny Vaše pocity. Budeme Vám naslouchat, trpělivě odpovídat na Vaše otázky a následně navrhovat řešení. Současně se tak každý den i díky Vám stáváme lepšími a úspěšnějšími. Těšíme se na osobní setkání s Vámi.

Můžete nezávazně využít možnosti našich pravidelných Podvečerů v ARLETĚ pořádané pravidelně každé první pondělí v měsíci, kde Vás seznámíme s tím, jaké jsou možnosti reprodukční medicíny, jaké jsou naše přístupy ke klientům a jaké jsme vytvořili pro Vás prostředí, kde se můžeme po dobu odborné péče setkávat.


A že ta oboustranná snaha stojí za to, pochopíte zejména při příchodu na každoroční setkání nazvané Balónkové nebe s ARLETOU s Vašimi ratolestmi. Z těchto zážitků pak čerpáme pozitivní energii pro další práci a ověřujeme si tak  smysluplnosti našeho konání.


MUDr. Jiří Doležal a tým ARLETA.