Aktuality
PF 2018

Vážení klienti,
blíží se čas Vánoc, období rodinné pohody a zklidnění. Podobně v ARLETĚ nabízíme v pátek 22.12.2017 poslední konzultace s klienty a dokončíme transfery embryí některým z vás "pod stromeček". V novém roce se na Vás budeme těšit od úterý 2. ledna.
Příchod nového roku není jen zákonitostí přírody, musí být přípravou i na nové výzvy. Nechte se překvapit, co jsme pro Vás na příští rok připravili. Děkujeme Vám za Vaši projevenou důvěru v letošním roce, přejeme klidné prožití vánočních svátků a ještě více zdraví a štěstí ve Vašich rodinách v roce přicházejícím.
MUDr. Jiří Doležal a tým ARLETA

11.12.2017
Dovolená

Oznamujeme Vám, že v termínu od 21.7. do 6.8. 2017, má naše centrum dovolenou. V případě obtíží se, prosíme, obracejte na příslušná spádová zdravotnická zařízení. Pokud budete mít nejasnosti ve stimulační léčbě, své dotazy směřujte nejlépe e-mailem na adresu: ivfcoordinator@arleta.cz. Budeme se na Vás těšit se na vás opět 7.8.2017.

17.05.2017
Nové podmínky pro dárkyně

Uvažujete o darování vajíček?
- Dáte neplodným párům šanci mít zdravé dítě
- Získáte komplexní informace o svém zdravotním stavu vč. genetických testů
- Kompenzace nákladů spojených s darováním ve výši až 25 000 Kč
- Anonymita a profesionální přístup
Více informací na tel. 603 863 653 nebo e-mailu ivfcoordinator@arleta.cz

25.01.2017

Vážení klienti,  
blíží se čas Vánoc, období rodinné pohody a zklidnění. Podobně v ARLETĚ nabízíme v pátek 22.12.2017 poslední konzultace s klienty a dokončíme transfery embryí některým z vás "pod stromeček". V novém roce se na Vás budeme těšit od úterý 2. ledna. Příchod nového roku není jen zákonitostí přírody, musí být přípravou i na nové výzvy.  Nechte se překvapit, co jsme pro Vás na příští rok připravili.  
Děkujeme Vám za Vaši projevenou důvěru v letošním roce, přejeme klidné prožití vánočních svátků a ještě více zdraví a štěstí ve Vašich rodinách v roce přicházejícím. 
MUDr. Jiří Doležal a tým ARLETA 

11.12.2017
detail
DOVOLENÁ

Oznamujeme Vám, že v týdnech od 25.7. do 5.8. 2016, má naše centrum dovolenou. V případě obtíží se, prosíme, obracejte na příslušná spádová zdravotnická zařízení. Pokud budete mít nejasnosti ve stimulační léčbě, své dotazy směřujte nejlépe e-mailem na adresu: iva.dolezalova@arleta.cz. Těšíme se na vás opět 8.8.2016.

26.07.2016
BALÓNKOVÉ NEBE 2016

DOVOLUJEME SI VÁS INFORMOVAT, ŽE V TOMTO ROCE SE NAŠE SPOLEČNÁ AKCE „ BALÓNKOVÉ NEBE“ Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NEKONÁ. DALŠÍ JIŽ 9. TRADIČNÍ SETKÁNÍ PLÁNUJEME NA ČERVEN 2017. O PŘESNÉM TERMÍNU VÁS BUDEME S PŘEDSTIHEM INFORMOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

21.04.2016

z krve MATKY pro časné  odhalení poruchy chromozómů  PLODU již v 10. týdnu těhotenství...

14.01.2016
detail

Pro naše pracoviště hledáme v současné době nové kolegy na pozice...

22.07.2015
detail
PF 2015

Vážení klienti,
děkujeme Vám za Vaši projevenou důvěru v letošním roce a přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků, štěstí, zdraví v novém roce. V Arletě jsme pro vás do 19.12.2014, mezi svátky 29.-30.12.2014 a poté se na Vás budeme těšit od 2.1.2015 vždy v pracovních dnech.

17.12.2014

Aktuálně jsme zakoupili ultrazvukový přístroj nové generace Accuvix A30...

16.08.2014
detail

EMBRYO ON-LINE

Přejít na přihlašovací formulář...

Vážení klienti,

předkládáme Vám unikátní možnost „nahlédnout do naší embryologické laboratoře“ a sdílet s Vámi ON-LINE aktuální informace o vývoji Vašich embryí. Víme, že léčba IVF je pro Vás psychicky náročná a chceme Vám pomoci zbavit se strachu a obav z neúspěšné léčby.  

Co je systém EMBRYO ON-LINE a co umožňuje?

Jedná se o unikátní službu na našich webových stránkách, která Vám umožní po zadání přihlašovacích údajů, sledovat vývoj Vašich embryí ON-LINE.

 • každodenně sledovat obrazovou dokumentaci či videozáznam (dle volby metody viz níže) s komentářem pracovníka laboratoře
 • přihlásit se z pohodlí svého domova nebo kdekoliv/kdykoliv budete on-line

Co je cílem systému EMBRYO ON-LINE?

 • zvýšit kvalitu poskytované péče našeho centra
 • zajistit maximální důvěru, se kterou klient svěřuje své reprodukční buňky laboratorním pracovníkům
 • otevřeně poskytnout pravdivé informace o probíhající léčbě a její prognóze

Jaké jsou možnosti systému EMBRYO ON-LINE?

Existují dvě varianty, jak sledovat vývoj embryí prostřednictvím našich webových stránek. Vývoj Vašich embryí lze zaznamenávat při kultivaci: 

(1) STANDARDNÍ:

Jedná se o základní variantu tohoto systému. Pro výběr nejvhodnějšího embrya poskytuje, v porovnání se systémem Primo Vision, omezenější množství informací.

 • klientům je každý den poskytnuta digitální fotografie s popisem vývoje embryí prostřednictvím našich webových stránkách (zde)
 • snímek vývoje je pořizován 1 x denně při každodenní kontrole (ráno) pomocí kamery na světelném mikroskopu (mimo kultivační box) 
 • před embryotransferem klient dostává flash disk s obrázky embryí 

 

Ukázka fotografií ze standardní kultivace

1 

Tato služba je účtována dle platného ceníku.

(2) v systému PRIMOVISION:

Jedná se o pokročilejší metodu pro výběr nejvhodnějších embryí. Slouží nejen Vám ke sledování embryí vyvíjejících se mimotělně, ale zejména pracovníkovi laboratoře poskytuje velké množství informací o vývoji jednotlivých embryí a následně pak kvalitnější informaci pro rozhodování, které konkrétní embryo pro transfer zvolit.

 • klientům je každý den poskytnuta digitální fotografie s popisem vývoje embryí prostřednictvím našich webových stránkách (zde)
 • snímek je pořizován přímo v kultivačním boxu (bez nutnosti vyjmutí embryí z jejich optimálních podmínek) speciální kamerou PRIMO VISION každých 20 minut
 • před embryotransferem klient dostává flash disk s obrázky a videosekvencí celého vývoje embryí s komentářem pracovníka laboratoře


Ukázka fotografií z PRIMO VISION

Ukázka fotografií z PRIMO VISION  

 

Ukázka videosekvence z PRIMO VISION

Tato služba je účtována dle platného ceníku.

Jak systém EMBRYO ON-LINE funguje?


K informacím publikovaným prostřednictvím EMBRYO ON-LINE se dostanete pouze přes jedinečné heslo, které Vám bude zasláno spolu s ostatními instrukcemi na Váš mail, v odpoledních hodinách v den ovariální punkce (OPU, den 0.).

Od okamžiku zaslání hesla je pro Vás již na našich webových stránkách dostupný první obrázek Vašich vajíček. Následující dny je zadávána obrázková dokumentace každý den do 12:00, takže buďte, prosím, trpěliví.

Obrázky jsou pro Vás na našem webu dostupné po dobu 14 dní. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na pracovníky naší laboratoře na email laborator@arleta.cz nebo telefonicky (tel. 494322082).

Pokud si stále nejste jisti, zda pro Vás bude služba EMBRYO ON-LINE správnou volbou, podívejte se na ukázkovou stránku:

Ukázka služby EMBRYO ON-LINE


Budeme rádi, pokud nám napíšete svůj názor, zda jdeme správnou cestou a zda jste se systémem EMBRYO ON-LINE spokojeni, či nespokojeni. Vaše připomínky či dotazy prosím směřujte na emailovou adresu arleta@arleta.cz.