Aktuality
PF 2018

Vážení klienti,
blíží se čas Vánoc, období rodinné pohody a zklidnění. Podobně v ARLETĚ nabízíme v pátek 22.12.2017 poslední konzultace s klienty a dokončíme transfery embryí některým z vás "pod stromeček". V novém roce se na Vás budeme těšit od úterý 2. ledna.
Příchod nového roku není jen zákonitostí přírody, musí být přípravou i na nové výzvy. Nechte se překvapit, co jsme pro Vás na příští rok připravili. Děkujeme Vám za Vaši projevenou důvěru v letošním roce, přejeme klidné prožití vánočních svátků a ještě více zdraví a štěstí ve Vašich rodinách v roce přicházejícím.
MUDr. Jiří Doležal a tým ARLETA

11.12.2017
Dovolená

Oznamujeme Vám, že v termínu od 21.7. do 6.8. 2017, má naše centrum dovolenou. V případě obtíží se, prosíme, obracejte na příslušná spádová zdravotnická zařízení. Pokud budete mít nejasnosti ve stimulační léčbě, své dotazy směřujte nejlépe e-mailem na adresu: ivfcoordinator@arleta.cz. Budeme se na Vás těšit se na vás opět 7.8.2017.

17.05.2017
Nové podmínky pro dárkyně

Uvažujete o darování vajíček?
- Dáte neplodným párům šanci mít zdravé dítě
- Získáte komplexní informace o svém zdravotním stavu vč. genetických testů
- Kompenzace nákladů spojených s darováním ve výši až 25 000 Kč
- Anonymita a profesionální přístup
Více informací na tel. 603 863 653 nebo e-mailu ivfcoordinator@arleta.cz

25.01.2017

Vážení klienti,  
blíží se čas Vánoc, období rodinné pohody a zklidnění. Podobně v ARLETĚ nabízíme v pátek 22.12.2017 poslední konzultace s klienty a dokončíme transfery embryí některým z vás "pod stromeček". V novém roce se na Vás budeme těšit od úterý 2. ledna. Příchod nového roku není jen zákonitostí přírody, musí být přípravou i na nové výzvy.  Nechte se překvapit, co jsme pro Vás na příští rok připravili.  
Děkujeme Vám za Vaši projevenou důvěru v letošním roce, přejeme klidné prožití vánočních svátků a ještě více zdraví a štěstí ve Vašich rodinách v roce přicházejícím. 
MUDr. Jiří Doležal a tým ARLETA 

11.12.2017
detail
DOVOLENÁ

Oznamujeme Vám, že v týdnech od 25.7. do 5.8. 2016, má naše centrum dovolenou. V případě obtíží se, prosíme, obracejte na příslušná spádová zdravotnická zařízení. Pokud budete mít nejasnosti ve stimulační léčbě, své dotazy směřujte nejlépe e-mailem na adresu: iva.dolezalova@arleta.cz. Těšíme se na vás opět 8.8.2016.

26.07.2016
BALÓNKOVÉ NEBE 2016

DOVOLUJEME SI VÁS INFORMOVAT, ŽE V TOMTO ROCE SE NAŠE SPOLEČNÁ AKCE „ BALÓNKOVÉ NEBE“ Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NEKONÁ. DALŠÍ JIŽ 9. TRADIČNÍ SETKÁNÍ PLÁNUJEME NA ČERVEN 2017. O PŘESNÉM TERMÍNU VÁS BUDEME S PŘEDSTIHEM INFORMOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

21.04.2016

z krve MATKY pro časné  odhalení poruchy chromozómů  PLODU již v 10. týdnu těhotenství...

14.01.2016
detail

Pro naše pracoviště hledáme v současné době nové kolegy na pozice...

22.07.2015
detail
PF 2015

Vážení klienti,
děkujeme Vám za Vaši projevenou důvěru v letošním roce a přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků, štěstí, zdraví v novém roce. V Arletě jsme pro vás do 19.12.2014, mezi svátky 29.-30.12.2014 a poté se na Vás budeme těšit od 2.1.2015 vždy v pracovních dnech.

17.12.2014

Aktuálně jsme zakoupili ultrazvukový přístroj nové generace Accuvix A30...

16.08.2014
detail

MUDr. Pavel Navrátil - CV

Narodil jsem se v roce 1951 v Pardubicích v rodině vojenského lékaře. Rodinné prostředí, práce otce a více nejbližších příbuzných ve zdravotnictví předurčily mojí cestu na lékařskou fakultu. Otec, původně vojenský chirurg, stál u zrodu urologie v Ústřední vojenské nemocnic, odkud se začátkem 60 let vrátil a opět stál při formování urologické kliniky Lékařské fakulty. Promoval jsem na Lékařské fakultě University Karlovy v roce 1975. Po promoci jsem nastoupil jako urolog na Urologickou kliniku Fakultní nemocnice v Hradci Králové, kde jsem postupně vystřídal více zařazení. Po svém otci převzal lásku k transplantační problematice a to je mým hlavním posláním jako vedoucího lékaře Mezioborového Transplantačního Centra při Urologické klinice FN v Hradci Králové. Jsem členem EAU a SIU – dvou největších světových urologických odborných společností, členem ČUS (České Urologické společnosti), členem výboru a zakládajícím členem České Transplantační společnosti. Dlouhodobě se zajímám o andrologii, kterou pěstuji jako svého koníčka. Podrobně se věnuji problematice poruch erekce a jsem držitelem certifikátu k implantaci senilních protéz. Věnuji se estetické problematice mužského genitálu, zabýval jsem se i chirurgickým řešením genitálu transsexuálů – změnou ženy v muže. Stal jsem se členem výboru společnosti pro Menopausu a Andropausu.


Považuji se za odborníka v problematice náhrad močových cest u pacientů s jejich poruchami a potřebujících transplantaci. Na toto téma jsem napsal i svoji monografii a habilitační práci: Transplantační urologie.


Žiji rodinným životem, mám tři děti. Manželka je lékařka, rentgenoložka. Z dětí se na dráhu lékaře vydává jen syn Pavel, student II.LF UK Praha. Hovořím anglicky, chorvatsky a rusky. Jsem soudním znalcem v oblasti medicíny, oboru urologie.Životopis


MUDr. Pavel Navrátil, CSc.


odborný asistent katedry chirurgie LF UK v Hradci Králové


vedoucí mezioborového transplantačního centra FN a LFUK při urologické klinice Fakultní nemocnice v Hradci Králové


  • Vysokoškolskou kvalifikaci dosáhl:
28.dubna 1975
  • Titul kandidát věd dosáhl:
25.května 1990
  • Titul hostujícího docenta ZU UK Bratislava
1.března 2007